| RAY a întrebat:

Cu ce utilizator TPU v-ati dori sa cunoasteti in realitate?

54 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu niciunul, e mai bine asa.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici macar cu mine, ce rau estiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Zi si tu adevarul. Nici dracu nu ar vrea oricum sa te vada. Ca oricum nu e ca ai tu ceva de ascuns.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti dobitoaca?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Se ofera Endoryus sa isi plateasca un bilet si transportul sa vezi pe viu echipa ta, daca accepti sa te vezi cu el, ce spui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu de ce nu ai orgoliu?

| Lioana a răspuns:

Pe Ray

| RAY explică (pentru Lioana):

Stai sa imi vad programul sa vad cand ne putem vedea

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

laughing

| RAY explică (pentru Lioana):

Ador zambetul tau

| GoldenZenith a răspuns:

Tăți, manca-i-as eu pe ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

O sa faci indigestie rolling eyes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Știu, tati. De aia te am pe tine, ca să-mi treacă greața. Pup, fă.

| HadesSs a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asa foame mare ai?laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru HadesSs):

Yas laughing

| HadesSs a răspuns (pentru GoldenZenith):

Uhhh laughing

| anamariarot a răspuns:

Cu andreia67 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUnt mai multi care ii vad in cateva luni. Totusi, febletea mea noname nu vrea sa ma vada sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am sa ma rog ca buna afrodita sa faca sa va intalniti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Endoryus as vrea ca sa imi dea cafteala promisa. Si sa ma socheze cu ochii lui albastri iesiti din comun si banal.
Vad ca are o adevarata obsesie cu NOname ca nu-l baga in seama. Cand il bagi in seama si-l faci de rahat nu e bine, cand nu-l bagi in seama iar nu e bine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca poate trece pe culoarea rosie cand te vede si nu e bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca il calca un Nissan pe trecere, sa stie ca eu am fost : )

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu vreau foarte mult sa te vad prietenas. Poate imi faci placerea in septembrie. Tot trec prin Bucuresti cateva zile. Imi fac eu timp special pentru tine. Asa bun prieten pot fi : )

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu cu Nissan la fel ca suntserios? Si din ala SUV cocalaresc? Omg. Eu nu am bani nici sa trec strada, deci slabe sanse sa dai peste mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

SUV cocalaresc? Iar mananci rahat sa te simti bine. Daca aveam BMW/Mercedes din anii 90 cu milionul de km (cum e moda in Romanica ) mai ziceam. Plus ca fac excursii. Ce rahat sa fac cu un Fiat 500.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce prost si eu. Tu nu crezi ca am iubita, daramite carnet. Doamne feri masina =). Uita ce am scris mai sus. Oricum am 15 ani, 150 inaltime si 50kgwinking. Si 5 clase. Doar 4 nu mai sunt la moda de mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu merg doar cu trenul. De ala am bani. So, daca vrei sa ma astepti pe o trecere de nivel la calea ferata, as fi incantat. Repet, pe strada nu am bani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cocalaresc pentru ca e urat cu spume. laughing Si pentru ca si alt cocalar de prima clasa mai detine asa ceva.
Macar de aveai si tu gusturi la masini la fel ca la muzica.

| AlexDarius3 a răspuns:

Cu unu blackfire sa nu cumva sa il prind in Ialomita.

| RAY explică (pentru AlexDarius3):

Asa bine va intelegi ca nu vrei sa il intalnesti?

| liliana77any a răspuns:

Cu toti. laughing

| RAY explică (pentru liliana77any):

Si cu mine?

| liliana77any a răspuns (pentru RAY):

Si cu tine. laughing

| RAY explică (pentru liliana77any):

Greseala vietii tale

| AdinaanidA a răspuns:

Cu tine. Ești de acord?

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Desigur ca da

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Nu fac mișto. Pe 12 iun. vin în Timișoara.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Eu atunci ma insor, esti martora mea ca niciodata nu m-am gandit la alte fete cand eram in prezenta ei

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Am înțeles. Te însori doar ca să nu te vezi cu mine.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Asa cum sunt eu mai rar barbat, ma sinucid cu alta ca sa te evit, am vazut ca ai permis, imi este frica ca ma rapesti si ceri banii ca sa ma eliberezi

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Promit că nu cer bani. La un moment dat o să te eliberez gratis. laughing

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Si cu ce ocazie imi vizitezi orasul?

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Vând un apartament al unui prieten.
Invitația la o bere e pe bune, dacă nu ești prea sfios. happy

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Pe 12 nu e sarbatoare, nu tin post, iubita e plecata la muls vaca la stana, desi ne putem vedea, doar sa nu ma imbat ca ma cari tu acasa

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Bre, vaca nu e la stână. La stână sunt oi. laughing

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Dacă ți-a zis că mulge vaca la stână deja e dubios. laughing

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Sa nu mulga vreun cioban nebuna ca o las, nu vrei sa impartim banii de apartament?

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Deci nu vrei nici măcar să ieși la o bere cu mine.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Nu asta e scopul meu aici pe TPU, nu caut asa ceva, es tut mir leid

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Ce nu cauți? O bere? Că nu ți-am făcut propuneri indecente. laughing
Ok. Nu mai insist.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Sa bei inca inca o bere si pentru mine adina

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Te plangi ca nu ai prieteni, si ca nu te baga fetele in seama. Uite ca sa ivit ocazia sa iti faci o prietena noua.Te cheama fata la bere si tu refuzi...nui frumos.
Si tot zici sa merg acolo, sa ma vezi, sa vi la nunta da tu nu vrei sa vi doar ma pacalesti....am stiut eu sad

laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Nu ma plang naty ca nu am prieteni, am putini, dar au fost la mine la greu, asta conteaza cel mai mult, la nunta ta vin fata tu pregateste berea

| CharmingCryCake a răspuns:

MadPotato
Endoryus
Geanin
Lozio
MusicAD
AlanGreenTigerofAtlantic
Fabulosul6000
tu,dar tu sigur nu vrei
poate și Syden, dar sigur nici el nu ar vrea și probabil o să zică ceva de o să mă facă să mă sinucid ))