| AndreeaCojo a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste racul?

2 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Teoretic cu taurul.Practic nu ma iau dupa o chestie de acum,, sute de ani cind pamintul il puneau in centru ca titirezul iar restul se invirteau in jurul lui, 6 miliarde in 12 zodii cu niste amariti de ascendenti. Disparea omenirea cu zodiacul de git

| tequila777 a răspuns:

Racul este zodie/semn de apa.
Apa cu focul, deh, nu fac casa buna; asa ca si Racul se potriveste destul de bine cu toate zodiile, mai putin zodiile/semne de foc, adica: Berbec, Leu, Sagetator.
Asta teoretic, pentru ca practic se intalnesc si destule exceptii;)

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-octombrie-2011.html