| Zuse a întrebat:

Cu ce zodii asociati fiecare regiune a Romaniei?

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Buna intrebare.
Oltenia-zodia Gemeni, oltenii sunt foarte joviali, vorbareti dar mai sunt si oameni cu doua-fete.
Transilvania-in general zodia Pesti, oameni calmi, linistiti si nu le place sa fie grabiti.Au un aer boem si sunt foarte rafinati.
Moldova-zodia Berbec,moldovenii sunt vorbareti,ambitiosi si foarte impulsivi, la fel ca berbecii sunt au ambitii mari si tintesc cat mai sus.
Muntenia, Dobrogea-zodia Varsator, oameni descurcareti, vorbareti si putini reci si aroganti cu ceilalti oameni.