| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine petreceti revelionul? V-ati pregatit cu o tinuta mai speciala? Si ce aveti de gand sa faceti?

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Cu prietenele. Da mi-am pregatit :X dar nu asa de speciala thinking lucruri noi thinking si distractie day dreaming

| Sadiss a răspuns:

Deci. revelionul ori cu familia ori cu prieteni. tinuta. sa tina de frig laughing si special. nimic dar cred ca o sa imi vina pe momenthee hee
tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revelionul il petrec cu familia.Nu mi-am pregatit o tinuta speciala.Am de gand sa ma culc (ca de obicei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun ca il petrec cu familia. Nu-mi trebuie o tinuta speciala mai bine in pijamale party happy si o sa ma uit la tv, poate sa ma jocla calculator, o sa ma joc cu vara-meo. happy