| roxyroxy_5043 a întrebat:

Cu cine va intelegeti mai bine?big grin
cu fetele sau cu baietii?big grin
si...
cum sa pot sa fiu o prietena buna
cu un baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Eu ma inteleg muult mai bine cu baietii, chiar daca sunt fatawinking

poti sa fi exact asa cum estiwinking, o prietena adevarata, fara fitesi minciuni, sociabila, amuzanta, dar si serioasa cand e cazul :0 kiss

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu baietii. Ei sunt "fetele" melelaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Ma inteleg mai bine cu fetele, pentru ca sunt o fire mai retrasa. Dar daca baietii ajung sa ma cunoasca de-aproape, nu mai scapahee hee.

| OanaG a răspuns:

Eu ma inteleg si cu fetele si cu baietii, dar parca mai mult ma iau la hartza cu fetele laughing ...Intotdeauna gasesc ceva de comentat si ma cert cu ele, cu baietii totul e ok love struck

| Aliyaa a răspuns:

Eu ma inteleg mai bine cu"fetili"laughing adica cu fetele insa si cu baieti ma inteleg ft binehappy