| AlexJX90 a întrebat:

Cui ii place acea atmosfera in serile de iarna cand sunt luminite agatate pe sus si masini circuland prin oras iar farurile lor sa se "asorteze" cu luminitele agatate pe sus? Adica mai pe inteles acea atmosfera de iarna seara cu multe lumini prin oras eu o ador :X

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu...De când mă ştiu, mi-au plăcut oraşeţe luminate în noapte.Atunci este frumos să ai o companie plăcută,pentru ca lucrurile să capete o esenţă mai specială.În pragul sărbătorilor poţi să vezi mai bine această atmosferă.Sunt lucruri frumoase,pe care nu le întâlneşti în fiecare zi. Când vezi atâtea lumini într-un cadru obscur,e ca şi cum cineva ţi-ar lumina calea, să ştii că nu eşti singur. Poţi spune mii de cuvinte, care oricum nu vor exprima o asemenea frumuseţe.Acele lumini pot fi asimilate vieţii. Când te rătăceşti în neant, cineva vine şi te salvează.O seară frumoasă îţi doresc.Nobody4Nobody.

| AlexJX90 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Eu cum am zis ador oraselele luminate la nebunie iar iarna este cel mai frumos pentru ca combinatia zapezii si cu luminitele sunt extraordinar de frumoase happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am vrut să spun oraşele.Îmi cer scuze de greşală, dar îmi era puţin somn.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Este o privelişte care nu-ţi este dat să o admiri în fiecare zi.De aceea,trebuie să apreciezi momentele frumoase, atunci când ai parte de ele, altfel îşi vor pierde valoarea treptat.