| HarryPotterandGinnyWeasley a întrebat:

Cui îi place Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Majoritatii adolescentilor si tie inclusiv.P.S.Ai gusturi bune.

11 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Mie îmi plac mai mult jocurile cu Harry Potter.

| zurick a răspuns:

Mie imi place

| Fridăm a răspuns:

Şi mie îmi place. Prima carte pe care am citit'o cu drag, a fost prima carte a seriei.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Mie,dar foarte putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, dar cu Ginny Weasley, nu cu Cho Chang phbbbbt

| anonim_4396 a răspuns (pentru HarryPotterandGinnyWeasley):

Ce repede ai schimbat...de la Cho la Ginnyhee hee Arata mai bine asa.

| HarryPotterandGinnyWeasley explică (pentru anonim_4396):

Am pus cu Cho Chang deoarece nu am avut idee cu ce să pun deoarece numele simplu Hrry Potter era luat.
Dar abia când am văzut răspunsul tău am văzut ce greșeală am făcut.
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multora. Mai ales lui LostWorld.
Și mie îmi place, sincer.