| mariusu a întrebat:

Cui ii place seria Saw? de ce?

Răspuns Câştigător
| alexxaz a răspuns:

M-am uitat la toate cele 6 filme Saw. Sunt cam dure dar inveti o lectie, ca de multe ori ti-o faci cu mana ta, si in functie de deciziile pe care le iei, traiesti sau mori.

2 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Si eu am vazut toate cele 6 filme, dar primul este de departe cel mai bun.In general, scenariul este original, interesant si indraznet, dar repetat la nesfarsit, cu alte personaje, nu mai are efectul scontat, acela de a te surprinde cu altceva.

| alecs871 a răspuns:

"Hello mariusu, i wanna play with you"
Filmul este interesant, mie nu mi se pare horror (daca un mort i se pare cuiva a fi horror...) pe la inceput a fost interesant, cat traia Jigsaw dar dupa-aia prea o lalaie cu filmul, cu astia cu care se joaca...
"Let`s the game begin"