| Bombonikaaa a întrebat:

Cui ii place Zack ai Cody?
Care este preferetul vostru?
FUNDITSAAAAAAAA:*:*

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna. Mie imi place super mult Zack si Cody pentru ca serialu ii ff amuzant si are actori buni. Preferatul meu e Cody, pentru ca e mai dragut putin, dar in unele momente ( sau poze daca te uiti pe net ), mi se pare ca Zack ii mai dragut. Da uita-te in pozele in care is mai mari, ca atunci cand so filmat serialu erau mai mici si nu prea poti sa zici care-i mai dragut. tongue

papa wave :*

FUNDITSAAAAAAAA:*:*?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Imi plac eposiadele cu ei 2, preferatul? Nu stiu pe care l-as alege...cred ca il aleg pe Cody, imi place mult de Mady, de asta pot fi sigura.

| Anileda a răspuns:

Mie mi se pare un serial foarte frumos, au interpretat foarte bine rolurile, insa de preferinte, ii consider pe amandoi la fel de frumosi.
Nu prea ii deosebesc eulaughing
Insa sunt foarte draguti amandoi.
O zi buna

Aniledă

| Mistery98 a răspuns:

Da mie imi place mai mult Zack ca e cel mai tare.

| angipissi a răspuns:

Pai da imi place e foarte amuzant nu pot alege intre ei 2 pai...pa funda