| anonim_4396 a întrebat:

Culoarea parulu tau... dar a ochilor?

ce culoare ai vrea sa aiba?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am parul blond si ochii verzi spre albastru si ma declar foarte multumita!winking Desi recunosc, uneori mi-ar fi placut macar pentru cateva zile sa fiu satena cu ochi caprui sau albastri si cu un ten masliniu, mai ales cand este vara si nu reusesc sa ma bronzez mai deloc. oh go on

| Rukhsandra a răspuns:

Eu sunt satena cu ochi caprui spre verzi big grin

| madalicious a răspuns:

Parul meu este castaniu si ochii mei sunt caprui. love struck Si`mi place la nebunie, desi as fi vrut sa fiu blonda cu ochii verzi.

| Turquoise a răspuns:

Saten-caprui oh go on
as vrea blond-albastri
visee happyday dreaming

| Codruta a răspuns:

Par saten

Ochii ii am albastrii -verzui love strucklove struck ii adorlove struck

Sunt multumita de culoarea parului si ochilor mei

Codruta :*

| alex_9641 a răspuns:

Parul-brunet ochi-caprui aceiasi culoare si la par si la ochi

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Par blond, ochi verzi spre albastru si as vrea sa fiu bruneta cu ochi caprui spre negru.

| Franci_3456 a răspuns:

Saten spre brunet si oki negribig grin...asa as vrea sa fiehee heebatting eyelashes