| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost cand v-ati luat primul salariu.Pe ce l-ati cheltuit?

Pentru cei ce nu l-au luat inca: Pe ce il veti cheltui?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Cred ca as da o buna parte din el ca sa imbunatatesc unele lucruri la mine si ca sa-mi iau ce mai am nevoie prin casa (alimente IDK), daca as sta cu ai mei atunci as plati si eu din facturi caci na, asa sunt eu si cu ce ar ramane cred ca mi-as lua o tableta grafica sau alte prostii (gadget-uri) Nu sunt genul care sa bea...as lua si cate un cadou pentru ai mei, ceva simbolic sau nu, acum depinde si de ce salariu as avea.
Daca as avea un salariu maricel atunci probabil ca i-as trimite pe ai mei intr-o excursie frumoasa intrucat ei au fost cei care m-au ajutat sa ajung pana acolo, nu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intretinere, dentist, alimente, facturi

| RAY a răspuns:

Pe bautura plus am luat inainte al dolea ghici pe ce l-am dat? sincer toti banii le dau pe haine par femeie a?

| T0T a răspuns:

Băutură. O să fie multă, multă băutură. Dacă ajung acolo.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Acum doi ani cand a luat primul meu salariu mi-a cumparat un telefon si am sarbatorit.Deci munca mea de o luna s-a irosit pe un celular si vreo 4 sticle de Jose Cuervo! laughing))

| immaBeast a răspuns:

Pe sanatatea mea, in momentul de fata am o stare de sanatate foarte proasta din cam toate punctele de vedere.

| cameleonu05 a răspuns:

Bautura si manele laughing))... ca doar trebuie sa il ti minte, e cam ca prima noapte neplacut, te intrebi daca a fost bine ce ai facut, a doua zi ai regrete dar mandru de tine.