| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost Valentine's Day?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

"E o zi f***ta ca oricare alta"

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

Mi se rupe, e rece ca halba.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca orice zi.

| Ofiintă a răspuns:

Ca oricare altă zi de duminică.

| Drimmero a răspuns:

A fost o zi de weekend obisnuita, ma bucura doar ca iarna trece si vine primavara inapoi cu caldura

| Freya1 a răspuns:

O zi frumoasa doar ca aznoapte m-am pus la somn tarziu si am dormit pana la amiază laughing.Dar iubitul meu m-a trezit cu niște ciocolată si alte cadoase plus curătenie prin casa big grin.

| Celcestietot a răspuns:

Foarte frumoasa, au bagat episod din AOT! cool

| raMLesS a răspuns:

Azi am avut tragere laughing laughing

| Apokales a răspuns:

Mancare, bautura, somn. Ca oricare alta zi am fentat-o si pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superbă. Mi-am petrecut ziua cu Idiotul lui Miță, am facut ceva cumparaturi online si am păcătuit cu mâncare comandată.

| UnDiavol a răspuns:

Foarte frumos cartofi pai cu ulei de măsline niște nageti și Avocado