| Dismally a întrebat:

Cum a fost weekend-ul vostru? happy

29 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Excelent, acum am venit de la concertul Holograf.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

O sa mai fie vreun concert in Timișoara? Nici nu știam ca o venit holograf sad

| Dismally explică (pentru aditimus):

Fain, unde a fost, Bucuresti?

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa fie peste doua saptamani acesta:

https://www.iabilet.ro/......022-42905/

| aditimus a răspuns (pentru Dismally):

Timisoara

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Mersi bro.happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A avut doua zile.

| Dismally explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Doar doua? laughing Cam putin big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Dismally):

Pai da, ca vinerea totusi e zi lucratoare.
E putin pentru cei care lucreaza cu program fix. La mine, weekend inseamna doar plictiseala, ca liber imi pot lua oricand.

| Dismally explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Te inteleg si eu am timp liber oricand vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictisitor. Un bilet la pariuri nu apuc sa prind de 2 ani, sunt coursed like hell

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Fa si tu altceva cu banii aia daca vezi ca nu merge cu pariurile big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Da,am început sa mănânc mai puțin, sa tin de ei happy oricum nu prea mai am ce sa pun, campionatele s-au cam terminat.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

E mai bine asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ala care vroia să mă bată și mă cauta el pe mine laughing)))))) vai de capul lui dacă l-am prins în oraș la mine ști cum o sa arate ăstalaughing)))))) cu mâinile alea de haribo ale lui se tot da jmecher și amenință lumea dacă l-am prin un Constanța este halit rău ăsta laughing))) mi-a dat Block când i-am spus unde sa vină laughing)))))) are steroizi pe el și amenință copi de pe TPU vai de capul lui dacă l-am prins în oraș la mine ști cei fac lui asta laughing)))) al alerg tot orașul și încă câte îi fac lui asta eu numai sa calce el aicia puțin numai sa vină el puținlaughing)))))) le zici le copii ca le arata el smardoială laughing)))) cai face sa zboarelaughing)))) vino în Constanța smardoiule vezi tu zburat laughing)))))) de nu te pun sa mănânci haribo laughing))))) vezi tu numai sa calcia aicia.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

M-am certat cu un interlop cu mâine de haribo care se da mare și tare ca ma găsești într-o săptămână și ma omoară el pe mine -_- copil și ăsta altul care visează cu ochi deschiși sa ma omoare sa stea la rând. îmi tot spunea ca mă Găsește într-o săptămână-_- a trecut o săptămână și nimic niciun semn de viață-_- dacă nici interlopi nu se ține de cuvânt s-a dus țară asta de tot. Azi mia făcut un nenorocit nervi eram la semafor când m-a certam cu el am și uitat de nervi sa trec la verde ma injura și ma facea în tot felul și am spus sa vina și în fața mea sa facă așa dacă tot este tare m-a injurat și mi-a spus ca risipește benzina el până aicia și mai dat Block altul care minte -_- mam plimbata peste tot în parc și în oraș și am mâncat dulciuri și Aloe Vera și aștept sa fie mâine sa merg la muncă o dată.

| Dismally explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Nici interlopii nu mai sunt ce au fost, nu? big grin Nu are rost sa te enervezi cu niste prosti

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Dismally):

Sincer nu ma enerveze pe ei.dar să mă minți ca ma găsești într-o săptămână și sa nu vi și eu sate aștept si mai și iese si cu bicicleta numai afară sai fie lui usor sa mă gâseacă si sa nu vi-_-atul nu are benzina și nu știu ce.

| Dismally explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

S-a scumpit benzina laughing

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Dismally):

Da și asta este laughing)))