| Gaga4u a întrebat:

Cum adaug o intrebare la "intrebari favorite"?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Exact sub casuta de raspuns, ai doua optiuni scrise cu portocaliu
-urmareste intrebarea
-adauga la favorite

Dai click pe ultima. Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sub chenar, ai o inimioara si scris cu portocaliu "adauga la favorite", dai click si gata! Urmaresti intrebarea din stanga "intrebari favorite"!

| ParanoidKidu a răspuns:

Deschizi intrebarea si apesi pe "adauga la favorite"

| Gaga4u explică:

Scuze, din pacate trebuie sa aleg primul raspuns, dar toate au fost folositoare, merci! happy...

| EuAli a răspuns:

Sub casuta unde introduci raspunsul, sub alea cu "Raporteaza" ai doua butoane cu pictograme langa ele. Una este "Urmareste intrebarea"cu o lupa langa ea si urmatoarea este "Adauga la favorite"cu inimioara langa ea.Click pe butonul ala cu inimioara "Adauga la favorite" si ai adaugat intrebarea la favorite. Sper ca te-am ajutat.

| JustinBiggayBieber a răspuns:

F simplu. uite pasi:
1dedesupt la intrebarea respectiva ai rubricile aia cu lupa urmareste intrebarea si aia cu inimioara
2u dai p aia cu inimioara
3apoi dai la rubrika intrebari favorite so o vei gasi acolo
4please funda?`puppy dog eyes``batting eyelashes`````:*