| fanmichaeljackson a întrebat:

Salut cum pot sa adaug niste intrebari la intrebari favorite?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Mai jos esste o lupa langa care scrie urmareste intrebarea si dupa ea este o inimioara ce scrie adauga la favorite big grin

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand accesezi o intrebare sub casuta pentru raspuns ai o inimioara si langa scrie ''adauga la favorite ''

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sub casuta in care raspunzi la intrebare scrie urmareste intrebarea si/sau, adauga la favorite.

mariana
| mariana a răspuns:

Ti s-a raspuns ce trebuie sa faci pentru a pune la favorite o intrebare care te intereseaza (mai ales raspunsurile date la aceea intrebare). Pentru a vedea aceea intrebare daca a fost adaugata, ori pentru a o accesa, vezi ca dupa ce te loghezi, in chenarul respectiv(ce apare mai jos), ai inscrise o serie de de notiuni, iar a 7 notiune este :"Intrebari favorite", dai clic pe ea si vezi aceste intrebari alese de tine ca favorite.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Mai joj de intrebare scrie mai mic urmareste intrebare si/sau adauga la favoritewinking... da acolo si o adaugi

| fanmichaeljackson explică:

Multumesc mut chiar nu vazusem scrisul ala mic