| TheLordOfTheRings a întrebat:

Cum adaug o intebare la rubrica intrebari favorite?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Sub întrebare, ai o steluță portocalie și lângă ea scrie "Adaugă la Favorite''
Când vei apăsa pe ea îți va spune că ai adăugat întrebarea la favorite și o vei putea vizualiza aici: http://www.tpu.ro/site-users/favorite-questions/

2 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Dedesubt,vezi o steluta portocalie, unde scrie:''Adauga la favorite'' pe care dai click.

| kaz3 a răspuns:

Sub intrebarea respectiva este o steluta si dupa ea scrie adauga la favorite dai click pe steluta si gata. funda?