| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu cine ma suna cu numar ascuns? Am abonament ca cosmote si primesc si sms goale tot cu nr ascuns de o gluma nu cred ca poate fi vorba deoarece raspund si nu se aude nimic nici macar acel sunet al retelei raised eyebrows

3 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Desi multe persoane iti vor da "sfaturi", iti spun sincer ca nu prea ai cum sa afli pe cale mai "ilegala". Poti doar sa faci o plangere la cei la care ai abonament[nu se rezolva prea multe], sau o plangere la politie si cu un mandat se afla numarul, dar asta ar insemna sa-l dai in judecata.etc...

Inca ceva daca ai un prieten printre cei de la care ai abonament il rogi p el sa sa uite si sa-ti dea numarul:*. Succes! te-am pupat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu si prietenul meu patim asta, si exact la fel, nu se aude absolut nimic, nici un sunet... straight face o sa merg la comsote sa vad daca pot face ceva. tu ai rezolvat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca am patit-o si eu cu sunatu si nu se auzea nimic...si cine crezi ca ma suna? telefonul, am Samsung s 5230 si are o functie de apel fals si se activeaza la apasarea butoanelor de volum, cel putin la mine de acolo se activeaza, ce de nervi mi-am facut si eu pana am aflatlaughing