| love4ever2000 a întrebat:

Cum aflu daca o fata ma place mai acum vreo 2 zile mi-a zis sa vin cu ea pana la baie cand ne-am intors a incercat sa imi spuna despre o reclama si se balbaia si se uita in ochii mei si radea.Aceasta fata ma place Dau fundita

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Eu cred ca te place pentru ca se balbaie cand vorbeste cu tine si se uita fix in ochii tai :X incearca-ti norocul si intreab-o s-au daca nu ai curaj pune pe cineva sa intrebe happy Incearca ai doar o viata profita de ia la maximwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era nervoasa ca a fost cu un papagal ca tine pana la baie, degeaba.

| Lovelynight a răspuns:

Este clar ca te place, nici nu mai trebuie sa intrebi! Daca o placi cu adevarat spune-i nu ezita si apoi vezi ce faci...Mult noroc! Funda?