| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti imi place de o fata si ei de mine iarna trecuta ea era inebunita dupa mine si mie imi placea de ea dar nu asa mult
acum s-a intors roata acum eu is innebunit dupa ea dar
nu stiu ce sa cred despre ea imi spune ca-i place de mine
dar cateodata mai face misto de mine si eu mai fac de ea dar fac asta numai din cauza ei ca daca n-ar face si ea misto nici eu nu as face. in fine

pana acum 3 zile o sarutam dar urmatoarea zi ma refuza si in continuare ma refuza am incercat sa aflu dc ma refuza si nu imi raspunde daca o intreb mentionez ca o intreb fata in fata...

nu stiu ce sa cred spuneti-mi si mie ce sa fac ca innebunesc tin la ea f mult si vreau sa aflu daca ii mai place de mine

dati-mi niste idei prin care sa pot afla ce vreau plzzz

dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Intreab-o! Cei asa de greu? Ce pierzi daca ii spui clar "Ori iti place de mine, ori nu?". Vezi intai ce-ti spune si daca te place, atunci sa fiti fericiti, daca nu... fete mai suntoh go on

| alooooooooooo1111 a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Hah laughing pai ea imi spune ca da da ma refuza daca vreau sa o sarut laughing...

| AnaBejenaru a răspuns (pentru alooooooooooo1111):

Pai e ceva ciudat, poate vrea doar sa para indiferenta.Tu intreab-o acolo si tacilaughing

| SandraEve a răspuns (pentru alooooooooooo1111):

Pai ce? daca te iubea nu te refuza, sigur re un motiv pentru care te refuza, eu as intrebao dc sa fiu in locul tau

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi si tu mai hotarat si intreab-o, ori e alba ori e neagra

| neutrino a răspuns:

Stai linistit ca acum vine iarna.