| 1992 a întrebat:

Cum aflu si eu daca am raspunsuri castigatoare?big grin

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Intra la vizualizare profil si vezi acolo sub trimite un mesaj si adaugata ca prieten

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lângă avatar scrie Raspunsuri castigatoare, acolo vezi răspunsurile tale premiate.
Pa, pa.

| George1510 a răspuns:

Iti vin mail-uri de la echipa TPU, si le mai vezi intrand pe profil sub poza(acolo vezi cate ai) big grin

| JustMe_2928 a răspuns:

Sub poza de la profil vezi cate fundite ai sau daca vrei sa afli in alt fel intra la "intrebarile mele" si vezi langa intrebare daca ai vreo fundita