| Addaa1998 a întrebat:

Cum ai descri-o pe Meryem Uzerli?

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

După pozele de pe google, pare o femeie destul de frumoasă, cu niște ochi extraordinari.
Şi atât!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine este? Tu?

| CautNume a răspuns:

Cine e?

| valentingb a răspuns:

Primul meu gand a fost "cine-o fi si asta?". Noroc de nenea Google happy. Dupa fotografii, pare dragalasa. Dar nu e o femeie foarte frumoasa. O femeie obisnuita.

| Addaa1998 explică (pentru valentingb):

E sultana Hurrem din Suleyman Magnificul.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu ma uit la Suleyman Magnificul, dar din cate am vazut e frumoasa.

| Q69 a răspuns:

Majoritatea o cunoaste ca personaj
ca actrita nu prea se stie multe despre ea
pentru rolul din serial..."jos palaria"

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

O femeie foarte frumoasa cu simtul umorului

| laura1234567890 a răspuns:

Este o actrita f buna talentata cu simtul umorului care a intrat cu usurinta in pielea personajului indragit hurrem

| MelissaaWhyNot a răspuns:

Frumoasa, simpatica!