| Pisicuta_6909 a întrebat:

Cum pot deveni vedeta?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intri in casa lui Puya prin efractie si te atarni de lustra si ii sari pe spate cand intra in camera, il sechestrezi si nu ii dai drumul pana nu semnezi un contract cu casa lui de discuri

| Firefly a răspuns:

Apuca'te de muzicasmug o fustita scurta mult sclipici si un top cu decolteu generos ajunge( voce...hmmm...ehhh nu e nevoieoh go on).

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pentru a devenii vedetat trebuie multa munca. Hotareste ce vrei sa fii, daca ai voce buna poti sa faci lecti de canto, de chitara, pian. Daca dansezi bine si iti place, prin a incepe poti sa te duci la dansuri ( moderne, populare ).

| thegreatgatsby a răspuns:

@JustinBieberTheBest Vai de capul tau

| LoveAngel223 a răspuns:

@JustinBieberTheBest hai ma daca asa sar deveni vedeta toata lumea ar fi vedeta foarte slabe sansele ca Justin biberon al vostre asa sa a devenit ii una, da el ii american (sau ce o fi) nu roman cs noi. Uite cum influenteaza copilu asta copiii normali (sau care erau)

| andrei a răspuns:

Du-te si te culca

Răspuns utilizator avertizat
| mary a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor de care? sunt o gramada in ziua de azi in Romania. vrei sa ingrosi si tu randurile?

| Sua a răspuns:

Pai... punand astfel de intrebari, nu cred ca o sa ajungi prea curand

| will_4908 a răspuns:

Intra intr-o scoala cu o bomba artizanala si tipa cat poti de tare inainte de a o detona: ALLAH AKHBAR!
Iti garantez ca vei deveni o vedeta internationala pentru 3 zile.
Sau poti pune mana pe carte...

| Pisicuta_6909 explică:

Vreau sa cant cam voce si sa dansez ca justin bieber e idolu meu

| JustinBieberTheBest a răspuns:

Pai filmeazate si punete pe yotube te va vedea cineva si... gata esti vedeta! apoi eu voi interveni ca sa nu te las sa pui mana pe scumpicul meudevil