| ionela_2810 a întrebat:

Cum pot deveni vedeta?

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce vedeta vrei sa devii?rolling on the floor
Oricum observ ca in ziua de azi totsi cocalarii si toate pitsipoancele devin vedete oh go on
Poti deveni oricand.
Vorba lui Cinderella. Du'te la Diaconescu si sa vezi ce vedeta te face.
Sau a lui Alex Style. Fa un film porno si sa vezi.devii cea mai cunoscuta happy
Daca vrei sa devii vedeta in adevaratul sens al cuvantului trebuie sa ai in primul rand talent.
Daca nu vrei decat sa apari la televizor. fa si tu pe Elodia

| Ionutzz97 a răspuns:

Vedeta porno?laughing

| Helene a răspuns:

Poi iti trebuie impresar, voce sau talent(ori amandoua), trebuie sa dai ceva bani, sa te inclinezi spre o anumita categorie(dans, muzica, actorie)
Depinde, nu devii vedeta peste noapte, e mult de lucru

| chucky_8545 a răspuns:

Cu ajutorul cel putin a unui talent, carisma, relatii, bani smug si mai mult ca sigur, sa fii...frumoasa,corp bine tunat, alea-alea happy

| Cinderella_3550 a răspuns:

Practic vorbind in Romania chiar poti deveni vedeta peste noapte... te duci la dan diaconescu, te baga in emisiune si incepi sa te legi de toata lumea. apoi lumea de care te-ai legat ar riposta iar tu ai fi invitata la toate emisiunile care promoveaza aceste chestii...
daca ai vrea in schimb o chestie serioasa ar trebui sa-ti descoperi in talent si sa-l exploatezi. apoi mai este si anturajul.ar trebui sa cunosti niste persoane deja celebre sau aspirante la celebritate pentru a te introduce in showbiz... ok, practic faza e complicata dar cu noroc si cu vointa anyone can do it!

| alexx_8375 a răspuns:

Faci filme porno si esti cunoscuta big grin

| aumih16 a răspuns:

Nici nu stii! ce greu e sa devii vedeta! si nu o sa ai viata usoara deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa devii vedeta nu trebuie numai vointa trebuie sa ai si talent si o fata care poate fii fotografiata asdik zau daca nasi asa ceva se sparge camera.in orice caz trebuie talent, vointa, un trup frumusel, o fata dragalasa si convingtoare si un impresar dar la dian diaconescu te faci de ras numa poponarii si kurvele merg acolo dar asa cum a mai spus cineva poti s-o faci pe elodia;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai secretul e sa ai talent si un ipresar un au om care sa te sustina si pentru asta trebuie sa iti spuna un adult ca i talentul respectiv ok?
bafta

| DoolceMary a răspuns:

Pai…in clasa a 2 a mi-am facut o trupa " Sun Rise " dar doar din joaca am aparut in ziarul scolii dar nema despartit ca nu credeam ca o sa ajungem pana acolo in clasa a 3 a mi-am facut o trupa serioasa si vrem sa ajungem departe …ne numim "Dark Sky " (ce nume ciudate mai punem si noi happy )) santem 3 Patricia, Andrei si eu dar inca n-am gasit al 2 lea baiat big grin eu si patricia suntem soliste dar o sa mia luam lectii de cantat …am contactat ceva site si cred ca o sa raspunda momentan ma bucur ca oricum nu trebuie sa fiu vedeta ca sa fiu populara in clasa fiindca is cea mia populara dar. nu e chiar asa de bine fiindca unele fete se folosesc de mine ca sa fie populare toata lumea vrea sa steie cu mine asta nu e prietenie adevarata sad...

| vioviolettcastillo a răspuns:

Dar putem sa cantam si in italiana?

| enacheedi11 a răspuns:

Eu as zice ma-i intai sa ai toate astea care ti le zic!
1. Voce!
2.Sa sti engleza!
3.Sa sti sa canti la un instrument:pian, tobe sau chitara!
4.sa sti sa compui o melodie doar una
5.Sa fi frumoasa!
6.Sa fi desteapta!
Si cu toate astea te dai pe yutube cu o melodie compusa de tine in engleza si in cateva zile esti vedeta!

| lulutza_4609 a răspuns:

Si eu as vrea...dar da trebuie sa ai talent! parintii mei nu au bani, si de asta nu prea am sanse! talent.pff! toata lumea mi-a spune! sunt la liceul de muzica dinu lipatti din pitesti si cu toate astea.iti trebuiesc bani! eu nu am!