| Cita a întrebat:

Cum ar reactiona un baiat care ar fi sarutat pe neasteptate? Desi are iubita.Sau daca nu ar avea?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Asta despinde de felul lui de a fi si de relatia ta actuala cu el. Daca sunteti prieteni,desi are iubita, poate va trece cu vederea, dar daca este o simpla cunostinta, poate va considera asta o jicnire, in cazul in care ii esti complet indiferenta si tine atat de mult la prietena lui actuala incat nu poate accepta un simplu sarut.Desi este bine sa actionam precum ne dicteaza sufletul, uneori trebuie sa mai si gandim.

| Cita explică (pentru BeYourOwnMaster):

Suntem prieteni de 4 ani laughing Si nu tine prea mult la iubita lui.

| BeYourOwnMaster a răspuns (pentru Cita):

Atunci? Incercarea moarte n-are.Il cunosti deci cam stii cum ar reactiona.

| neutrino a răspuns:

Daca are simtul umorului nu se va suparta.

| Zabbyel a răspuns:

love struck nu lar deranja 99% daca cea care-l saruta e dragutalove strucklove struck