| edialexandru97 a întrebat:

Cum sa saruti o fata pe neasteptate? Cum ar reactiona?

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Simplu.Te duci la ea şi o săruţi.Şi s-ar putea întâmpla două lucruri:fie să îţi răspundă la sărut, fie să te alegi cu o palmă zdravănă.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa ti-o furi amice. O palma tot capeti daca nu esti sigur ca vrea si ea.

Răspuns utilizator avertizat
| SerenaSmiley a răspuns:

Vi pe la spate, o prinzi de ohi si o pupi

| IngridGreta a răspuns:

In primul rand, tu trebuie sa te intelegi cu acea fata, sa fiti buni prieteni si sa te asiguri ca nu place pe altcineva.
Dupa ce ajungeti sa fiti buni prieteni, incepeti sa iesiti ori singuri, ori intr-un grup si gaseste un moment in care sa ii spui ca o iubesti. Sarut-o de preferabil pe obraz, pentru ca ar fi ciudat sa aiba primul sarut (probabil) cand nu sunteti impreuna sau in cel mai rau caz nu te place.
Inca un lucru: mereu cand saruti o fata, prinde-o cu o mana sau doua de talie sau de spate.
Dupa ce o saruti ii poti cere combinatia, dar asigura-te ca te-ai comportat frumos cu ea, caci nu ar dori sa fie impreuna cu un nesimtit laughing
Ea probabil va fi surprinsa placut si daca si ea te place, totul va fi bine!winking

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| iacomipaul a răspuns:

Musc-o de cap. Apoi n-o sa stie ce se intampla.