| gabriela_1813 a întrebat:

Cum ajung,va rog,din Piata Iancului,cu metroul, la statia Jiului? Stie cineva? Ft important.Va rog un raspuns detailat.Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti dar cu o simpla cautare pe Google am gasit asta.
Sper sa te ajute.
Sursa: http://distanta.ro/bucuresti/ratb-metrorex/piata-iancului_1603/jiului_2157

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, ca sa te ajute cineva, trebuie sa dai locatia ta ca asa poti fi in tot Bucurestiul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, scuze, acum am vazut ca vrei sa pleci din Iancului laughing) Scuze, nu stiu! laughing