| Dismally a întrebat:

Cum ar arata paradisul pentru voi? happy Nu ma refer la cel biblic, ci la cel pe care il putem gasi aici, pe Pamant.

74 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Neeea', dacă ași avea așteptări atât de mari ..ar trebuie să fiu la acel nivel
Din moment ce nu sunt mai presus ca majoritatea, ar fi o tampenia sa am atfle de pretenții

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Ba da, iti spun eu sigur ca esti mult peste majoritatea deci trebuie sa ai pretentii happy

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Multumesc si apreciez asta,big grin
Dar nu sunt așa

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Ba esti, parerea ta despre tine este gresita si o sa iti dai seama si singura de asta in timp happy

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Eu nu caut fericirea si liniștea, pacea

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca ar fi neaparat un loc atunci ar fi in sat la bunica ca acolo mi-am petrecut cele mai frumoase momente din copilarie happy
Daca ar fi orice atunci ar fi o persoana, iubita mea happy

| Dismally explică (pentru CostinAlamariu):

Poate fi orice vrei, doar e versiunea ta de paradis happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradisul pe Pamant, pentru mine, este o combinatie intre faima, avere, cariera, iubire, tinerete, posibilitatea de a trai definitiv fix in ce tara iti doresti, frumuseste, fani, metabolism accelerat laughing, sanatate si zero amintiri neplacute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic, atunci cand esti realizat pe toate planurile poti spune ca traiesti in Paradis big grin

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Cu tineretea este mai dificil pentru ca orice ai face, tot va trece happy

| CleanHeart a răspuns:

Pentru mine paradisul e sa fiu bine si fericita alaturi de cei dragi si sa-mi creez amintiri frumoase

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O combinatie mare si variata din toate peisajele si tinuturiile de pe globul pamanesc un fel de Sahara+polul nord+ insulele tropicale din Pacific si Atlantic plus peisaje din Florida si California + paduriile bogate si frumoase din Canada si Rusia + oceanul Pacific + muntii Tibet, Carpati, Alpi si campiile intinse din Rusia si Ucraina.
Acest paradis pe care il descriu s-au tinut sa fie strabatut de rauri si flufii precum Tigru, Eufrat, Nilul, Amazonul, Dunarea, Volga, Rio Grande, Fluviul Galben, Fluviul Heilongjiang, Fluviul Zhujiang, Fluviul Talimu, Fluviul Yantze, Fluviul Indus, Prut, Nistru, Padova.

| Dismally explică (pentru oglindasultanului):

Nu cred ca ti-ai dori sa traiesti in Turkmenistan laughing