| IrisMisaki21 a întrebat:

Cum ar fi daca nu ar exista muzica, daca aceasta va disparea in viitor?! thinking

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incomplet.

| Drimmero a răspuns:

Trist,mult prea trist! Muzica-i suprema/

| Mieeez666 a răspuns:

Urat.

| Dorotheea21 a răspuns:

Deprimant, cred ca acesta este cel mai potrivit termen.
Odata cu muzica, dispar foarte multe trairi si emotii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva este imposibil. Muzica este una dintre putine lucruri bune inventate de om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti peste degete, cum ai putut sa tastezi asa ceva?! phbbbbt Nee, glumeam doar. ^^
Pentru mine nu ar fi asa trist, aveam perioade in care mergeam mult pe jos si in loc de muzica imi puneam show-uri de stand-up comedy. Ma descurc si fara muzica.

| IrisMisaki21 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca si eu am vrut sa imi dau peste degete cand am scris asta. laughing Cum sa nu mai existe muzica, OMG. Sa zicem ca ai rezista, dar nu mult, ar fi oribil thinking (doar voiam sa aud si parerile altora)

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrisMisaki21):

Daca nu ar mai fi probabil m-as adapta dar de buna voie nu as rezista foarte mult. laughing
https://youtu.be/weILNyHEqmI

| IrisMisaki21 explică (pentru anonim_4396):

Cat de adevarat

| IrisMisaki21 explică (pentru anonim_4396):

Music is life happy