| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Cum ar fi daca v-ati fi aflat intr-o situatie penibila de genu un "prieten" var arunca intr-un lac plin cu apa din gluma si asta nu ar fi de ajuns, ar face misto de voi si niste cocalari "prietenul" a plecat si a venit si garda si de parca nu ar fi fost de ajuns a trebuit sa merg pe jos ud leoarca pana acasa(din herastrau pana-n drumu' taberei). Ce ia-ti face prietenului?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

As turna apa si eu apa pe el.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

As incepe sa il bat laughing.

| Mist a răspuns:

Umm scuze man dar ala nu e prieten.ar trebui sa intelegi asta...si da am observat acele ghilimele. Asta inseamna ca nu ar trebui sa ai baza in el deloc, nici pentru cele mai mici chesti din lume. Cauta prieteni mai buni.winking Bafta

Răspuns utilizator avertizat