| Raducuuu11 a întrebat:

Cum ar trebui sa încep o discuție cu o fata pe insta și despre ce subiecte am putea vorbi? HELP

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu ai poze smechere si like-uri de la jumatate din urmaritoare (adica minim 500, nu 20), nu te apuca sa abordezi pe Instagram.

| Mosotti a răspuns:

Pai trebuie sa gasesti pe una cu care sa discuti ce-ti place, si aia e buna pentru tine, in mod natural trebuie sa curga discutiile, nu sa te gandesti ce sa discuti.
Asa cum faci si cu prietenii.

Deschizi anume subiecte care te atrag si vezi daca merge treaba, daca nu merge, alta la rand.

| Green66 a răspuns:

Despre vaccin și despre covid. straight face

Răspuns utilizator avertizat