| ladygaga a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe net sau afara nu am subiecte de discutie. ce'as putea vorbi cu cineva?

2 răspunsuri:
| elmo2011 a răspuns:

Memoreaza fraza asta, si te va ajuta sa iti gasesti subiecte de discutie: "I pop the movie, eating my supernatural food while I enjoy the drama."

pop = muzica pop, si ce mai fac persoanele din lumea mondena
movie = filme (care le-ai vazut, care urmeaza sa le vezi, impresii etc.)
eating si food = mancare, pareri despre diverse mancaruri si ce ai incercat si era mai deosebit etc.
supernatural = astrologie, zodii, paranormal etc
drama = intamplari marcante din viata

Memoreaza fraza asta si iti va fi de mare ajutor, desi e in engleza!

cool

| santy a răspuns:

Pune la cale o afacere profitabila...sigur ai de gandit la asa ceva si nu va mai plictisiti.