| piscot a întrebat:

Cum arata o femeie frumoasa pentru voi? Ce anume face o femeie frumoasa? Blonda...bruneta? Masura 0...sau mai voluptoasa? Miniona sau 1.70? Fac hainele sa fie o femeie mai frumoasa?

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

O femeie e frumoasa prin felul ei de a fii, dp parerea mea nu conteaza aspectul fizic, ci de 100 de ori mai mult interiorulhappy

| stephie21 a răspuns:

In primul rand trebuie sa aiba incredere in ea! Importanta pentru tine nu trebuie sa fie parerea altora, ci parerea ta - esti frumoasa indiferent de ceea ce iti spune mintea ta, nu trebuie sa faci nimic pentru a deveni frumoasa si in nici un caz nu trebuie sa devii obligata fata de cineva pentru a-ti confirma frumusetea. Cei din jurul tau sunt liberi sa te vada cum vor ei - daca tu esti constienta de propria ta frumuste si o accepti, nu-ti mai pasa de parerea lor. Toate femeile sunt frumoase, fiecare in feluil ei...
O femeie frumoasa se respecta in fiecare zi, adica are grija de aspectul ei fizic pentru ea, nu pentru ceilalti.

| adinescu a răspuns:

Nu prea ma intereseaza culoarea parului trebuie sa arate bine (dar am o slabiciune pentru brunetebig grin)ochii trebuie sa aiba acel ceva care poti vedea prin iei dar nu prea mult.la inaltime c pot zice trebuie sa aiba peste 1.60 avand in vedere ca eu am 1.85.hainele pot scoate in avantaj unele parti ale corpului dar nu neaparat o fac si mai frumoasa. dar cel mai mult conteaza caracterul. poti fi tu manechin dar cand deschizi gura dai perle p ea si raman toti masca e aiurea

| piscot explică:

laughing stephi21 m ai inteles gresit k nu e vorba despre minelaughing ci asa in generalwinking de curiozitate.

| alina_7783 a răspuns:

laughinglol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata femeia frumoasa pentru mine? Doar nu vrei sa -ti postez o poza de-a neveste-mii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac hainele o femeie sa fie mai frumoasa, ci felul sau de a fi, si gesturile
in orice caz femeia nu trebiue sa fie vulgara nici o secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostii s astea cu caracterul...

deci, sani medii, curul peste medie, sa aiba talie, ochii mari, parul mare. sa miroasa mereu bine. mai ales parul. sa nu miroasa ca o prostituata de la o posta a parfum dar sa miroasa mereu bine. sa nu fie vulgara niciodata si sa aiba personalitate.

| Deea dYdY a răspuns:

O femeie femeie frumoasa trebuie sa fie blonda inalta foarte slaba, si sa fie capabila sa straluceasca chiar si in intunericul absolut, si cel mai important sa aiba incredere in ea!