| piscot a întrebat:

Cum arata o femeie frumoasa pentru voi? Ce anume face o femeie frumoasa? Blonda...bruneta? Masura 0...sau mai voluptoasa? Miniona sau 1.70? Fac hainele sa fie o femeie mai frumoasa?

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

O femeie e frumoasa prin felul ei de a fii, dp parerea mea nu conteaza aspectul fizic, ci de 100 de ori mai mult interiorulhappy

| stephie21 a răspuns:

In primul rand trebuie sa aiba incredere in ea! Importanta pentru tine nu trebuie sa fie parerea altora, ci parerea ta - esti frumoasa indiferent de ceea ce iti spune mintea ta, nu trebuie sa faci nimic pentru a deveni frumoasa si in nici un caz nu trebuie sa devii obligata fata de cineva pentru a-ti confirma frumusetea. Cei din jurul tau sunt liberi sa te vada cum vor ei - daca tu esti constienta de propria ta frumuste si o accepti, nu-ti mai pasa de parerea lor. Toate femeile sunt frumoase, fiecare in feluil ei...
O femeie frumoasa se respecta in fiecare zi, adica are grija de aspectul ei fizic pentru ea, nu pentru ceilalti.

| adinescu a răspuns:

Nu prea ma intereseaza culoarea parului trebuie sa arate bine (dar am o slabiciune pentru brunetebig grin)ochii trebuie sa aiba acel ceva care poti vedea prin iei dar nu prea mult.la inaltime c pot zice trebuie sa aiba peste 1.60 avand in vedere ca eu am 1.85.hainele pot scoate in avantaj unele parti ale corpului dar nu neaparat o fac si mai frumoasa. dar cel mai mult conteaza caracterul. poti fi tu manechin dar cand deschizi gura dai perle p ea si raman toti masca e aiurea

| piscot explică:

laughing stephi21 m ai inteles gresit k nu e vorba despre minelaughing ci asa in generalwinking de curiozitate.

| alina_7783 a răspuns:

laughinglol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata femeia frumoasa pentru mine? Doar nu vrei sa -ti postez o poza de-a neveste-mii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac hainele o femeie sa fie mai frumoasa, ci felul sau de a fi, si gesturile
in orice caz femeia nu trebiue sa fie vulgara nici o secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostii s astea cu caracterul...

deci, sani medii, curul peste medie, sa aiba talie, ochii mari, parul mare. sa miroasa mereu bine. mai ales parul. sa nu miroasa ca o prostituata de la o posta a parfum dar sa miroasa mereu bine. sa nu fie vulgara niciodata si sa aiba personalitate.

| Deea dYdY a răspuns:

O femeie femeie frumoasa trebuie sa fie blonda inalta foarte slaba, si sa fie capabila sa straluceasca chiar si in intunericul absolut, si cel mai important sa aiba incredere in ea!

Întrebări similare