| depression17 a întrebat:

Cum as putea fi cat mai toxic cu fetele, gen sa imi bat joc de ele sa ma prefac ca imi pasa de ele etc

Vreau sugestii

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie doar să crești într-un mediu de tot rahatul, și să fii zero ca personalitate.

| depression17 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Te potrivesti descrierii

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru depression17):

Cum ai aflat?

| Drimmero a răspuns:

Astea sunt prostii ce vrei tu sa faci. Sa nu te miri ca ramai singur cu asa gandire.

| depression17 explică (pentru Drimmero):

Pai sincer oricum nu sunt genul care sa isi exprime sentimentele, vreau sa imi bat joc de ele

| Drimmero a răspuns (pentru depression17):

Asta suna a psihopatie. In cazul asta n-ar trebui sa umbli liber.

| LordCristobal a răspuns:

Nu trebuie sa fii toxic ca sa atragi fete.
Daca esti un om bun cu principii sanatoase poti atrage fete de calitate.
Daca vrei sa fii toxic si sa iti bati joc de fete o sa atragi de fete de proasta calitate care nu o sa pretuiasca foarte mult.

| iulia0514 a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic cu o asemenea gândire cu siguranță vei rămâne singur cuc!

| GeorgeCazan a răspuns:

Cu așa gândire de ce naiba te mai plângi că ești singur? Ai probleme de gândire și comportament. Tu crezi ca fetele sunt obiecte, pe care folosești când ai chef și le arunci când numai am chef de ele?
Sper totuși ca ești minor, încă necopt la minte. Daca ești matur și gândești asa, caută ajutor de specialitate, căci vei fi singur toată viața.

| depression17 explică (pentru GeorgeCazan):

Cand femeile isi bat joc de barbati totul e ok, dar cand o fac eu deja nu mai e in regula nu? Ce fel de barbat esti tu? Sclavul sotiei? A stai, nici nu te poti numi barbat, plus ca esti si sexist