| Eusuntcelmaitare1236584847498473838383773 a întrebat:

Cum as putea lua note mari la teste? Cum as putea sa invat mai repede la mate? Pls funda!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o metodă clasică și invechită: exerciții, răbdare, muncă. Alta nu cred că este (ce puțin să fie legală)

| Lioana a răspuns:

Cu rabdare, studiu, concentrare, si perseverență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai posibilitatea ai putea sa mergi la cursuri adăugatoare.Eu zic ca e o metoda buna

| alex15ccc a răspuns:

Matematica se invata cu creionul in mana, adica prin exercitiu, rabdare, perseverenta etc... nu exista o alta metoda mai usoara

| Prietens a răspuns:

E bine sa ai in telefon niste programe suplimentare despre matematica la scoala ei telefonul si pui dictafonul cand ajungi acasa asculti tot ce a vb profesoara la lectie