| EuAndreia a întrebat:

Cum as putea sa i-au note mai mari la MATE? Nu pot sa o inteleg. Ce ar trebui sa fac? De invatat, invat foarte mult insa nu stiu ce am la teste si la extemporale ca la oral am numai de 9 si 9.50.Ce sa fac? Ce ar mai trebuie sa lucrez?(daca mai trebuie?!)(gimnaziu)

Răspuns Câştigător
| Asdffk a răspuns:

Inseamna ca profa ta e cam severa si cam rea. vroiam sa mai zic si altceva dar.mai bine ma abtin. daca la "oral" itiu iese media 9. MULTUMESTE-TE! altii au si 4. Funda?