| Kamelyia a întrebat:

Am si eu o intrebare maine ma duc la patinoar si nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa imi fac parul sad si cum sa ma machiez Plz Raspunsuri rapide sad:* fundita la cel mai bun raspuns Mersii mult

Răspuns Câştigător
| Pitufinaa a răspuns:

Simplu:Te imbraci sport si te dai cu putin rimel si gata:* Nu trebuie sa mergi impopotanata la PATINOAARwinking

| Kamelyia explică (pentru Pitufinaa):

Mda mersi de raspuns nu prea mam lamurit ca sti le vad pe fete. fond de ten,rimel,ruz, creion, fardd adica ca in cluburi intelegi si de aia intrebam

| Pitufinaa a răspuns (pentru Kamelyia):

AAa.Paaai.Ai putea sa te dai cu putin fond de tend daca aia probleme cu tenul, daca nu, atunc nu te da...Si cu rimel,putin dermatograf sau tus pe ploape,fardul ar fi de preferat sa nu fie foarte strident si te poti imbraca cu niste blugi si cu un hanorac daca este acoperit patinoarul, daca este in aer liber cu geacawinking
papa:*
P.S:Nu trebuie sa te uiti la toate pitipoancele...Ele sunt doar niste papusi care dupa ce isi dau machiajul jos, nici nu le mai recunostiwinking
Succeswinking:*

| Kamelyia explică (pentru Pitufinaa):

Mersi.love struck