| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cum as putea sa imi vopsesc manusile de portar(de la fotbal)?

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Cu acuarele, cu vopsea de masina. Spray din ala de vopsit. Cu vopsea pentru oua. (oua de pasti bai perversilor). Cu pensula sau cu mana.

3 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Da, nu mai bine iti cumperi altele decat sa te complici cu asa ceva, iti cumperi o pereche pe gustul tau, si nu te mai murdaresti, pierzi timp etc.
Bafta!

| AdiSenior a răspuns:

Sal.Ai incercat la o tabacarie sau mai bine la o cizmarie? Eu am vopsit o minge de piele la o cizmarie.Mai sunt si unitati ce vopsesc haine de piele, incerca si acolo.happy

| rutanklan a răspuns (pentru AdiSenior):

Cred ca totusi vroia de unu singur. Lasa-l sa incerce ca i-a prinde bine.