| jaquelineee a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o schimbare totala in look!? sunt bruneta as vrea sa ma fac blonda, nu stiti un site sa-mi mod. o poza sa vad cum mi-ar sta! HELLLP PLSS (dau funditakiss )

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Www.divahair.ro
Ai un coafor virtual cu fooooarte multe coafuri, culori, marimi diferite :D

| kytyna a răspuns:

Pe site-ul asta poti vedea http://www.taaz.com/ trebuie sa iti faci cont doar, iti poti face multe schimbari de look sa vezi cum ti-ar sta pe site-ul asta, sper sa iti fie de folos:)