| tzumpi a întrebat:

Cum as putea sa o ajut pe mama sa mai "reducem cheltuielile"? in afara de faptul sa nu-i mai cer bani ca deja a zis ca nu mai are sa-mi dea si am inteles.

1 răspuns:
| Dariana a răspuns:

Te apreciez pentru ca intelegi problemele din familie, singura solutie ar fi asta cu banii sa nu mai ceri prea multi bani si vad ca faci asta deja. O alta solutie ar fi sprijinul moral, daca tu esti alaturi de mama ta cu siguranta o s. o faci foarte fericita. Sper sa iesiti din probleme si aveti grije de voi!happy