| yubitha a întrebat:

Cum as putea sa slabesc 10 kg intr-un timp scurt...si fara sa tin diete stricte...sau daca stiti trucuri pentru slabit cum ar fi sa bei apa calduta cand te trezesti.

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Pai sa bei un pahar de apa cu putina lamaie dimineata pe stomacul gol, sa faci sport de dimineata, sa ai grija ca micul dejun sa fie cea mai bogata masa a zilei, cina s-o iei nu mai tarziu de ora 7.
De asemenea atunci cand faci sport incearca sa porti ceva mai gros pe mine, astfel incat corpul sa transpire mai abundent. Cel mai bine pentru slabire rapida este sa faci mult cardio: sa mergi la bicicleta, sa alergi, sa sari coarda, sa dansezi, aerobic.