| Aflorin a întrebat:

Cum ati caracteriza zodia scorpion?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Cunosc multe persoane în zodia scorpion, şi majoritatea sunt mai tupeiste, fără nicio supărare.dar, cu tot tupeul lorlaughing, sunt destul de încrezătoare pe sine şi puternice.asta îi face învingători.trec peste orice problemă cu uşurinţă, sau alteori fug de ea.

| lolium a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu sunt neaparat increzotori si tupeisti ...sunt mai degraba rezervati si si inchisi in ei

| Maria3458 a răspuns (pentru lolium):

Nu stii niciodata ce gândește un scorpion cu adevărat azi iti vorbeste maine nu cam asa i am vazut eu.

| mixxjim a răspuns:

Acum stii cum e, fiecare vede o zodie la un moment dat prin prisma persoanelor cunoscute din zodia respectiva, nu neaparat din zodiace profesionale. cateva trasaturi comune pe care le-am observat eu la scorpionii cunoscuti ar fi ca au o sexualitate foarte puternica. daca li se pare ca le-ai luat ceva ce ar fi trebuit sa fie al lor, deci numai sa li se para, gata, nu mai existi pentru ei, fara sa ceara sau sa accepte vreo explicatie - exact ca un scorpion, te inteapa rapid, scurt si din senin si ai terminat-o cu viata :)). lucreaza pe ascuns si de multe ori pe dedesubt. se spune ca deseori sufera de probleme cu organele genitale si boli venerice tocmai din cauza "pasiunii" lor pentru sex.
un zodiac interesant care mie mi se pare foarte apropiat gasesti aici daca vrei mai multe detalii http://www.garbo.ro/......RPION.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc o fata in aceasta zodie si nu pot decat sa spun ca este o scorpie prefacuta, superficiala, cu aere si figuri in cap.
Am fost prietene bune pana cand mi-am dat seama ca profita de mine.
De atunci am rupt legtura defintiv si incerc cat pot de mult sa evit astfel de persoane.Pe langa ea stiu multe alte specimene.

| lolium a răspuns:

Posesivi,senzuali,manipulatori,razbunatori,agili,;( (sunt scorpion)

Răspuns utilizator avertizat
| BizZi a răspuns:

Severi dar in acelasi timp tandri, iubitori dar reci, refuza sa arate sentimentele care le simte persoanei iubite, este foarte grijuliu tandru si iubitor dar are mari dorinte si mereu aspira tot mai sus si cu ambitie ajunge. Este un adevarat protector pentru persoana iubita si pentru cei dragi lui, asta daca te referi la zodia scorpion la barbat la fata nu stiu, presupun ca sunt aceleasi lucruri dar poate fi si pe dos.