| Feri5 a întrebat:

Cum ați defini voi timpul? Cum vă organizați timpul liber?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Timpul l-as defini ca... singurul lucru masurabil si real pentru toata existenta din univers.

Legat de organizarea timpului liber... nu o fac sad

| Mayhem666 a răspuns:

Timpul este pur si simplu existenta in sine. Fara timp si spatiu, nimic nu poate exista.

| gemeni6226 a răspuns:

Timpul este o busola in viata mea.In timpul liber ma relaxez asta e clar si daca mai am timp liber si sunt relaxata atunci ma apuc de treburile casei in ordinea urgentei.

| 1997onur a răspuns:

Pai doar Duminica am liber si ies afara direct la fotball si ma joc pana se face noaptea de tot da mai stau si pe TPU si dupa bag dulciuri laughing) dupa imi spal toate hanele imi pregatesc geanta pentru luni la munca si aia e.