| Amaliamalia a întrebat:

Cum va organizati timpul? ce faceti dupa ce veniti de la scoala?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

15. 00-mai intai mananc
16. 00-18. 00 stau la pc
18. 00-20. 30 scriu
20. 30-22. 30 ma uit la iubire si onoare, cealalta fata a analiei
22. 30-invat

stiu ca organizarea timpului meu nu e buna, dar incerc sa ma indrept!
love struck

| Lala_1295 a răspuns:

Ehhee. Pai ajung de la scoala pe la 3. Mananc. si termin cam pe la 4. de la 4 pana la 5 dorm, stau in pat laughing) apoi la 5 ma apuc de teme, scriu invat pana la 8:30. iar apoi ma uit la Iubire si onoare, emisiuni, Narcisa salbatica, etc thinking Iar inainte de culare pe la 11 jumate. mai repet de cateva ori lectile si gata! Cam asta fac eu! laughing).