| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați făcut o declarație de dragoste a unui user TPU? Care a fost reacția sa?

P.S.Nu râdeți, de vă trag un pumn în ceafă...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai qwack-mac, tu nu stii ca pe TPU toti suntem tineri, frumosi si destepti? rolling on the floor
Esti sigur ca vrei sa te indragostit de una de pe aici, tanara, frumoasa si devreme acasa?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De vă trag un pumn în ceafă...
Ca să nu râd, am început să plâng. Apoi m-am urcat pe peretele din stînga.

| SilentRain a răspuns:

N-am făcut, dar am primit
Am ras cu lacrimi și tot o data m-am și oftigat laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Sper că nu e aia de la mine?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Nu e aia de la tine din moment ce nu mi-ai scris Niciodată

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Pfiu

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

O fac acum.
Salut, bă user oricare ai fi, te iubesc de-mi ard obrajii de fur... ăăă iubire când îți citesc răspunsurile. Ești o persoană foarte ener ăăă adică simpatică și te ură... ăăă simpatizez.
laughing
Să zic pentru cine e?
Pentru toți ăia care mă ignoră, fără excepții, fără unu în plus/minus.