| ChypS a întrebat:

Cum bag trenuri romanesti in trainz simulator 2009 va rog explicati-mi pas cu pas

2 răspunsuri:
| TOMITZA_8321 a răspuns:

SALL.cand dai sa inceapa jocul ai start.options.manual,vezi ca trebuie sa dai CONtent manager si dai la open for edit IEI CDP. FOLDERUL CU LOCOMOTIVA SAU ETC si il bagi acolo.astepti si DAI view in main list, le selectezi pe toate si dai commit(CTRL+M)bafta

| Casian_Casi_1996 a răspuns (pentru TOMITZA_8321):

Nu ma ajuti te rog eu frumos cum pot sa imi fac Trainz Simulator 2013 CFR si sa imi explici pas cu pas daca se poate