| danielut a întrebat:

Ce parere aveti despre declaratiile presedintelui Traian basescu fata de maghiari si de liderul JOBIK

Răspuns Câştigător
| Flapy a răspuns:

Foarte bine a facut happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta chior a demonstrat încă o dată că îşi dă jeturi pe toată lumea. Indiferent că îi este inamic sau susţinător. Sincer, n-am auzit ce a declarat, dar din ce se spune, cică i-a făcut de rahat pe unguri(cum de altfel ar trebui să-i facă toţi românii cu ei în unele situaţii).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu intelege la tine ce ai vrut sa scrie in paranteza, cumva sovinist iredentist este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, în paranteză trebuia să scriu " ar trebui să facă ", nu " să-i facă ". Şi nu, nu mă consider nici iredentist(pentru că n-am de ce), nici şovinist(fiindcă nu-i cazul).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, asa am inteles si poate ca tu te-ai grabit sau ai fost pe telefon, oameni suntem si suntem sortiti greselilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi el Basescu dar e roman, ai inteles?