| teomoto a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa ne comportam, ca intre oameni sa fie numai fericire?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Nu poate fi numai fericire tocmai pentru ca suntem oameni, fiinte complexe, secretoare de bine sau rau, dupa alegerile fiecaruia.Si, daca n-ar exista nefericirea, n-am sti ce e fericirea.Nici nume n-ar avea!

1 răspuns:
| cosima11 a răspuns:

Nu exista asa ceva.intotdeauna o sa se trezeasca cineva caruia sa nu`i convina ceva si sa iste discutii.sau, cineva tot are cheful de a strica buna`dispozitie a altcuiva.ar fi minunat, dar. :-