| SaveTheNature a întrebat:

Cum credeti ca arata RAIUL?

3 răspunsuri:
| spaikizz a răspuns:

Raiul...
Este un loc pasnic, un loc in care sufletul isi gaseste linistea! Acolo te intalnesti cu rude dragi, atunci cand ajungi in rai afli raspunsuri la tainele lumii, dar nu va mai conta pentru ca vei sti un singur lucru: ESTI IN RAI!

"Dar pana acolo e drum lung si greu de parcus." Sau poate asa spun unii. Poate e mai usor decat credem noi. Poate ca tocmai fiindca ne chinuim prea mult nu reusim.

Doamne, ce este RAIUL? RAIUL este scopul vietii! Locul unde trebuie sa ajungi cand va veni sfarsitul.

| LikeACandyxD a răspuns:

Este frumos ca sa zic asalaughing
Bine, acum serios. este un loc pasnic unde nimeni nu se cearta pe bani sau ca si-a furat sotia :-s
Mda, fara bani fara griji big grin

| iulia_2907 a răspuns:

Pai cred ca alb in primul rand plin cu oameni imbracati tot in alb si cam atat. Presupun ca totul acolo este alb.