| Accero a întrebat:

Cum Credeti Ca e Posibil ca o Persoana mai slaba sa aiba prioritate in fata uneia mai bune, In ciuda faptului ca E total pe dinafara?(metaforic vorbind)

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Persoanele slabe vor fi intotdeauna majoritatea pentru ca in aceasta majoritate se includ toti prostii care asculta manele si care cred in dumnezeu sau alte zeitati ( imi pare rau sa va dezamagesc copii dar mos craciun nu exista sad ) iar minoritatea nu poate avea o putere fizica in fata majoritatii ci una psihica dar fara folos in cele din urma.

| Accero explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Foarte bine spus, Dar eu nu ma refeream la o putere fizica, nu cred Noi suntem minoritatea, pentru ca suntem mult mai putini, dar mult mai puternici pentru ca avem creiere iar ei NU

2 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui, dar in Romania orice se poate. Sunt totusi domenii si situatii in care persoanele bine pregatite sunt in fata. cred ca e un procent de 50/50