| any_5732 a întrebat:

Un baiat m-a mintit ca nu are prietena si incerca sa aiba o relatie cu mine,cand am aflat nu am mai vorbit dar aseara l-am revazut si in ciuda faptului ca nu l-am bagat in seama a venit la mine, nu pot uita ce a facut dar cand l-am revazut am simtit ceva special. Credeti ca daca il ignor total este mai bine decat sa accept sa vorbim ca intre amici atunci cand ne-am intalni intamplator?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuia sa stii ca baietii incearca sa minta fetele. Puteti vorbi mai departe ca simpli amici.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa il ignori, ii spui ce s-a intamplat si dupa sunteti din nou amici.
O zi buna!